Jacob Wolf, znany z niezwykle celnych przecieków, ujawnia kolejne szczegóły dotyczące europejskiej sceny LoL-a. Zgodnie z opublikowanymi informacjami Vander zasili szeregi Misfits Gaming.

Oskar „Vander” Bogdan to zdecydowanie jeden z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych polskich graczy League of Legends. Ogromne umiejętności i posiadane doświadczenie sprawiają, że wciąż jest na celowniku wielu drużyn. Zgodnie z informacjami podanymi przez Jacoba Wolfa, dziennikarza portalu ESPN, Polak, który obecnie znajduje się pod szyldem Rogue, wkrótce dołączy do nowej drużyny – Misfits Gaming.

Bogdan miniony sezon może zdecydowanie zaliczyć do udanych. W barwach Łotrzyków był jednym z kluczowych zawodników, który ostatecznie przyczynił się do awansu formacji na ubiegłe mistrzostwa świata w League of Legends. Na arenie międzynarodowej zespół zaliczył jednak niezadowalający wynik jednego zwycięstwa i pięciu porażek, co było równoznaczne z nieuzyskaniem awansu do play-offów.

Wkrótce pojawiły się pogłoski na temat przyszłości dolnej alei w Rogue. Jedne z nich dotyczyły przyszłości dolnej alei, albowiem Vander ma zostać zastąpiony przez zawodnika akademii, Adriana „Trymbiego” Trybusa. Doniesienia pokrywają się zatem z podanymi przez Wolfa informacjami dotyczącymi dołączenia Oskara Bogdana do barw Misfits, gdzie zostałby partnerem jednego z najbardziej obiecujących europejskich strzelców – Kasperem „Kobbe” Kobberupem