Już zaledwie dziesiątki minut dzielą nas od rozpoczęcia półfinałów trzeciego sezonu Ultraligi. W pierwszym z nich, o bezpośredni awans do finału, zawalczą drużyny AGO ROGUE oraz K1CK Neosurf.

Już dziś o 17:30 rozpocznie się jedno z najbardziej oczekiwanych spotkań bieżącego sezonu Ultraligi. Naprzeciw siebie staną drużyny AGO ROGUE oraz K1CK Neosurf, które w rozgrywkach zasadniczych zabezpieczyły dwa najwyższe miejsca w tabeli wyników. Wynikowi dzisiejszego spotkania nie będzie można zarzucić przypadku, albowiem triumfator będzie musiał ukazać swoją wyższość w rywalizacji o formacie best of five – do trzech wygranych map.

Zwycięzca zmagań otrzyma bezpośredni awans do wielkiego finału. Przegrany natomiast nie będzie musiał żegnać się z marzeniami o European Masters, albowiem trafi do meczu drugiej szansy, gdzie zmierzy się z wygranym pojedynku pomiędzy devils.one oraz Illuminar Gaming. Wspomniany mecz rozegra się zaś już jutro o tej samej porze.

Transmisja ze wszystkich spotkań playoffów trzeciego sezonu Ultraligi dostępna jest na kanale Polsat Games w serwisie Twitch.TV.