Od równo miesiąca trwa puchar ligi niemieckiej i już dobiega końca. Do rozegrania zostały dwa mecze, a czego dzisiaj zobaczymy finał drabinki wygranych. A w nim MOUZ zmierzy się z FC Schalke 04 Evolution.

MOUZ z Czekoladem, bezumem i Olą Rukolą w składzie zaczęło turniej od zwycięstwa 2-1 z GamerLegion, a tytuł mvp serii zgarnął Pridestalkr. Natomiast później przyszła kryska na matyska i organizacja wcześniej znana jako mousesports uległa 0-3 przez UOL Sexy Edition. Z tą formacją przegrało również FC Schalke 04 Evolution z Zwyroo na środkowej alei. Jednak w nieco późniejszej fazie turnieju, gdyż S04E najpierw pokonało 2-1 SK Gaming Prime i 3-1 BIG. W obu seriach nagrodę najlepszego zawodnika dostał Obsess.

W drabince przegranych myszki zaczęły grać dużo lepiej. Najpierw zwyciężyły 3-1 z SK Gaming Prime, gdzie znów orał Pridestalkr. Natomiast w poniedziałek najlepiej spisywała się ich dolna alejka, dzięki czemu Gadget (MVP) i spółka wygrali 3-2 z BIG po kapitalnej serii. Teraz przed nimi mały finał właśnie z FC Schalke 04 Evolution. W letnim splicie w takim starciu zdecydowanym faworytem byłoby MOUZ, gdyż S04E zajęło dopiero 10 miejsce w lidze. Jednak od tego czasu wiele się zmieniło i już dziś o 18:00 zobaczymy rzeczywistą formę obu drużyn. A wydaje się, że jest wysoka, więc szykujmy się na emocjonujące spotkanie, które możecie obejrzeć na kanale Prime League.

🇩🇪 Schalke Evolution vs 🇩🇪 MOUZ

  • 🇷🇸 Yoppa vs 🇩🇪 Satorius
  • 🇩🇪 Obsses vs 🇳🇱 Pridestalkr
  • 🇵🇱 Zwyroo vs 🇵🇱 Czekolad
  • 🇩🇪 Kynetic vs 🇧🇾 Gadget
  • 🇩🇪 Tolerant vs 🇸🇰 Kamilius