Latem ubiegłego roku Roison wznowił karierę profesjonalnego zawodnika i dołączył do Axolotl. Epizod w lidze włoskiej był średnio udany i teraz zobaczymy go w drugiej lidze francuskiej.

Michał „Roison” Dubiel najlepszy czas swojej kariery esportowej miał w 2019 roku. Sezon wcześniej świetnie sobie radził na polskiej scenie w barwach Młodych Esports oraz Szaty Maga. Natomiast na początku 2019 roku dołączył do Origen BCN, gdzie grał z Zanzarahem i Szygendą. OGB dwukrotnie zajęło drugie miejsce w fazie zasadniczej oraz dwukrotnie przegrywało w finale play-offów. A na letnim EU Masters niestety nie poszło zbyt dobrze, aczkolwiek zdecydowanie Polak mógł być zadowolony ze swoich osiągnięć, o których może poczytać również w wywiadzie z nim dla naszej strony.

Teraz po średnim splicie w Axolotl przyszedł czas na kolejne wyzwania, jednak te będzie trochę nietypowe. Roison będzie grał w lidze francuskiej, ale drugiej, w ekipie IZI DREAM. W składzie ma kilku graczy, którzy mają już jakieś doświadczenia na scenie ERL, aczkolwiek nie aż takie jak sam polski środkowy. Francuski toplaner JeanDidierGnar od wielu lat występuje na scenie półamatorskiej we Francji, więc wie, co z czym się je. Za to Noltey, którego zobaczymy na jungli ma za sobą bardzo dobry letni split. Brytyjczyk otarł się o awans na EU Masters wraz z Team Singularity.

Dolna alejka również prezentuje się ciekawie. Strzelcem IZI Dream został Dizl. Austriak ma za sobą występy w DIVIZON, Flayn Esports oraz w Eintracht Frankfurt. A wspierający z Francji, czyli Zoelys jest zaczynającym swoją przygodę młodym talentem. Także jest to skład, który z pewnością będzie faworytem do zwycięstwa w LFL Division 2.