Fani Ameryki Północnej mają przed sobą ekscytujący weekend. CoreJJ organizuje turniej in-house, w którym zobaczymy zawodników LCS-a, akademii jak i aspirujących graczy.

Przerwa pomiędzy sezonami nie musi być nudna. Z takiego założenia wychodzi wspierający Team Liquid, organizując turniej in-house. Zabawa będzie trwała przez cały weekend, choć dla odbiorców z Europy będzie to oznaczać późne godziny nocne. W rywalizacji zobaczymy wielu graczy na co dzień występujących w League of Legends Championship Series.

Oprócz koreańskiego supporta, w akcję zaangażowani są także Blabber, Spica oraz Doublelift. Każdy z nich złoży zespół, który będzie składać się z trzech zawodników LCS, jednego zawodnika z akademii oraz gracza aspirującego do rozpoczęcia kariery profesjonalisty.

Pierwsze spotkanie rozpocznie się już o 02:00 w nocy z piątku na sobotę. Wówczas zobaczymy zmagania pomiędzy drużynami Spicy (Dhokla, Spica, Spirax, Tactical, Breezy) i Blabbera (Srtty, Blabber, Rjs, Danny, Zeyzal). Każdego wieczoru rozegrane zostanie jedno spotkanie – każde w formacie best of five.