Cloud 9 daje drugą szanse dwóm byłym profesjonalnym graczom Heroes of the Storm, Khroenowi i JSchritte. TSM za to wita w zespole znanego streamera, Soulessa jak i byłego pro gracza League of Legends, Keane'a.

Teamfight Tactics pojawiło się lekko ponad miesiąc temu. Bardzo szybko było wiadomo, że tryb jest bardzo popularny, patrząc chociażby na liczby widzów na Twitchu. Pytaniem zatem było nie czy, tylko kiedy pojawią się profesjonalni zawodnicy w Teamfight Tactics. Oto właśnie pierwsi z nich.

Khalif “Khroen” Hashim i Juan “JSchritte” Freitas od tego tygodnia będą reprezentować barwy Cloud 9. Przed rozpoczęciem swej przygody z nowym auto-battlerem, zmagali się oni w rozgrywkach Heroes of the Storm na najwyższym poziomie. Niestety, profesjonalna scena gry Blizzarda się rozpadła, i Khroen, jak i JSchritte, nie mieli dokąd się udać, dopóki nie pojawiło się Teamfight Tactics.

Dzień przed ogłoszeniem dywizji Cloud 9, swoich zawodników ogłosiła inna organizacja, Team SoloMid. Wiodąca formacja na amerykańskiej scenie esportowej podpisała kontrakt z popularnym na Twitchu streamerem, Duy Minh ‘Souless’ Nguyenem, jak i z ex-graczem amerykańskich LCS, Jangiem „Keane” Lae-young. Souless posiada już trzy konta w challengerze Teamfight Tactics, podobnie jak jego kolega z drużyny, Keane, który także posiada kilka kont na szczycie drabinki rankingowej. Czekamy w takim razie na pierwsze turnieje, podczas których będziemy mogli zobaczyć nowe nabytki C9 i TSM w akcji.