Przed nami trzecia kolejka Ultraligi, w której zobaczymy mnóstwo równych na papierze spotkań. Team ESCA Gaming czekają największe wyzwania, czyli starcia z K1CK oraz RGO. Natomiast devils.one będzie miało okazję odbić się od dna w meczach na IHG i GGM.

Team ESCA Gaming i devils.one to dwie odwrotności tego sezonu. Ci pierwsi są na razie największym pozytywnym zaskoczeniem i prezentują bardzo ciekawy styl gry, w którym czują się świetnie. Natomiast DV1 próbowało różnych kompozycji, ale w każdej popełniało błędy i jak na razie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z rekordem 0-4.

Jeśli chodzi o odwrotności, to podobnie jest z trzecią kolejką Ultraligi. Dawidsonek i spółka mają przed sobą najcięższe wyzwania w tym splicie. Najpierw zmierzą się ze wznoszącym się w górę K1CK. A następnie podejmą AGO Rogue, w którym zawodnicy śmiało mówią o planach zrobienia 14-0. Za to w przypadku diabłów chciałoby się powiedzieć teraz albo nigdy. Dzisiaj zagrają z Illuminar Gaming, a te wygrało jak na razie tylko jedno spotkanie i prezentuje formę w kratkę. Dzień później czeka ich starcie z Gentlemen's Gaming, jednak ci udowodnili już, że potrafią grać dobre League of Legends, więc będzie ciężko. Warto też wspomnieć o tym, że devils.one dokonało zmiany na pozycji strzelca. Biosuna zastąpi grający od dawna w drugiej Ultralidze Ejsner.

Ciekawy jestem również występów Komil&Friends. Ekipa KonDziSana pokazywała na razie różne oblicza, na lepsze drużyny na papierze przegrywała, a na gorsze wygrywała. W tej kolejce KnF zmierzy się z AGO Rogue, a następnie z Illuminar Gaming. Także jak mają podtrzymać formę, to ten drugi mecz powinni wygrać, aczkolwiek mam nadzieję, że z AGO Rogue również powalczą. Ważny test czeka również PDW, gdyż ekipa Czajka ma na razie bilans 1-3 i rozczarowuje, a teraz zmierzy się GGM i K1CK.

Cały terminarz trzeciej kolejki Ultraligi prezentuje się tak:

Wtorek:

  • 17:30 Team ESCA Gaming vs K1CK
  • 18:30 Gentlemen's Gaming vs PDW
  • 19:30 devils.one vs Illuminar Gaming
  • 20:30 AGO Rogue vs Komil&Friends

Środa:

  • 17:30 Komil&Friends vs Illuminar Gaming
  • 18:30 AGO Rogue vs Team ESCA Gaming
  • 19:30 K1CK vs PDW
  • 20:30 Gentlemen's Gaming vs devils.one