Europejskie rozgrywki Challenger Series powoli zbliżają się do fazy playoff, która odbędzie się w dniach 8-15 marca. Swój skład postanowiło wzmocnić Copenhagen Wolves. Zespół zasilił nowy midlaner- Marc „Caedrel” Robert Lamont. Anglik do tej pory reprezentował barwy Renegades: Banditos.

 

Wywodząca się z Danii organizacja postanowiła rozstać się ze swoich dotychczasowym midlanerem. Søren „Soren” Holdt Frederiksen w Copanhagen Wolves występował przez dwa lata. Przez ten czas zajął szóste miejsce w wiosennym splicie League Championship Series oraz spadł do Challenger Series po niezbyt udanym, letnim. Zmiana wydaje się być bardzo dziwna, ponieważ Caedrel posiada bardzo małe doświadczenie z grania competitive. Anglik co prawda występował na wielu międzynarodowych turniejach mniejszej rangi i zdobył mistrzostwo Hiszpanii, ale wciąż nie zasmakował prawdziwej rywalizacji. W tegorocznych kwalifikacjach do Challenger Series, jego drużyna Renegades: Banditos została pokonana przez Millenium 1:3.

 

Teraz nowy nabytek Copenhagen Wolves będzie miał okazję do pokazania swoich umiejętności i zemsty na rywalu, który pozbawił go gry w drugiej europejskiej lidze. 9 marca w studiu League Championship Series w Berlinie, odbędzie się mecz pomiędzy „Wilkami” a Millenium. Zwycięzca zapewni sobie udział w Promotion Tournament.