Zmiany w wyjściowej piątce G2 Esports to jeden z najgorętszych tematów plotek. Zgodnie z najnowszymi informacjami formację zasilą Broken Blade oraz Dylan Falco.

Organizacja Carlosa „ocelote’a” Rodrigueza, pomimo ominięcia tegorocznych mistrzostw świata, stanowi w ostatnich tygodniach niezwykle gorący temat do dyskusji. Na początku września na zasianie plotek zdecydowali się Thorin, LEC Wooloo oraz Fosty. W miniony wieczór kolejne ciekawe informacje ujrzały świat za sprawą ESPORTMANIACOS.

Przedstawiciele hiszpańskiego portalu przedstawili dwie zmiany w wyjściowej piątce „Samurajów”. Zgodnie z informacjami górną aleję opuści Martin „Wunder” Hansen. Jego miejsce ma objąć Sergen „Broken Blade” Celik, dotychczasowy zawodnik Schalke. Turek udowodnił swoją wartość w ubiegłych miesiącach – jego zespół zajął ostatnie miejsce w summer splicie 2021, jednak brylował pod względem indywidualnym.

Rotacje mają także wydarzyć się na dolnej alei. Choć wcześniejsze plotki dotyczyły głównie Rekklesa, tym razem mowa o Mihaelu „Mikyx’ie” Mehle. Jego następca ma być znany w organizacji, która jednocześnie znalazła Słowakowi nowy dom.

Zmiany mają jednak dotknąć nie tylko graczy. Z zespołu miał zniknąć Fabian „GrabbZ” Lohmann, czyli główny szkoleniowiec. Jego miejsce ma objąć Dylan Falco. Kanadyjczyk ostatnie lata spędził w Schalke, gdzie dołożył swoją cegiełkę do słynnej serii siedmiu zwycięstw z rzędu podczas letniego sezonu 2020.

Zbliżające się okienko transferowe zapowiada się niezwykle emocjonująco. Biorąc pod uwagę ogromną ilość pogłosek, zmiany w ekipie Jankosa można uznać za coraz bardziej prawdopodobne. Jaki będzie ich realny obraz? Dowiemy się niebawem.