To koniec pewnej ery. Ekipa, która dominowała rosyjską scenę od pięciu splitów odchodzi z Unicorns Of Love. Dla utalentowanych Rosjan to czas na nowe wyzwania, gdyż teraz chcą się pokazać w Europie.

W maju 2019 roku do Unicorns Of Love dołączyło pięciu zawodników. Jednak w tym artykule skupimy się na czwórce, która w składzie Jednorożców grała pięć splitów. BOSS, AHaHaCiK, Nomanz oraz Santas od wcześniej reprezentowali barwy Vega Squadron i wygrały wiosenny split LCL. Ich dominacja się nie skończyła i w UOL z łatwością wygrali na rosyjskiej scenie. Natomiast na mistrzostwach świata przegrali 2-3 ze Splyce w meczu o awans do głównej fazy.

Jeszcze lepszy w wykonaniu Rosjan był 2020 rok. Wiosną UOL przegrało tylko dwie mapy, a zwyciężyło aż 19. Natomiast latem było bardzo podobnie, ponieważ wygrali 20 map, a ulegli tylko podczas jednej i to finałowej. Jednak największym sukcesem były mistrzostwa świata. Na nich Jednorożce zajęli drugie miejsce w grupie B fazy Play-In. A następnie ograli 3-0 tureckie SuperMassive w meczu o awans do głównej fazy. Ta poszła trochę gorzej i Unicorns Of Love skończyło z bilansem 0-6, aczkolwiek i tak mogło być zadowolone z tego występu.

Za to 2021 rok był lekkim rozczarowaniem. UOL co prawda dalej wygrywało w LCL, ale już nie w takim stylu. A wyniki na międzynarodowej scenie pozostawiają wiele do życzenia. Nomanz i spółka odpadli w grupach Play-In na MSI i Worldsach.

Teraz BOSS, AHaHaCiK, Nomanz oraz Santas chcą poszukać nowych wyzwań, gdyż na swojej scenie osiągnęli wszystko. Także celem jest EU Masters oraz LEC. Natomiast Unicorns Of Love nie odchodzi i dalej będzie chciało dominować LCL w innym składzie.