Ponad dwa tygodnie po pierwszych informacjach dotyczących nowego supporta Team SoloMid, zespół w końcu postanowił potwierdzić, że Vincent „Biofrost” Wang uzupełni skład drużyny na zbliżający się letni split NA LCS.

Gdy informowaliśmy o testach kandydata na nowego supporta Team SoloMid wiadomo było, że jest on najbliżej podpisania kontaktu ze wszystkich zainteresowanych. Przede wszystkim spełniał on oczekiwania, jakimi starano się kierować w trakcie poszukiwań.

Zdaniem zarządu TSM największym plusem, poza świetną grą i współpracą z Yiliangiem „Doublelift” Pengiem, jest posługiwanie się językiem angielskim. Wśród bootcampu w Korei testowano wielu innych zawodników, jednak fakt, że będą oni mieli problem z komunikacją w zespole przeważył na wyborze Biofrosta.

Po podpisaniu kontraktu Vincent „Biofrost” Wang powiedział:

Jestem niesamowicie podekscytowany tym, że dołączę do TSM. Mimo tego, że jestem debiutantem, mam nadzieję, że dzięki ciężkiej pracy oraz wsparcia od fanów i moich kolegów z drużyny będę w stanie stać się supportem jakiego TSM potrzebuje, aby walczyć na najwyższym poziomie. Dziękuję każdemu kto wspierał mnie w trakcie okresu próbnego. Mam nadzieję, że będziecie ze mnie dumni.

Obecny skład Team SoloMid:

United States Kevin „Hauntzer” Yarnell – Toplane
Denmark Dennis „Svenskeren” Johnsen – Jungle
Denmark Søren „Bjergsen” Bjerg – Midlane
United States Yiliang „Doublelift” Peng – AD Carry
China Vincent „Biofrost” Wang – Support