Kilka dni temu na oficjalnej stronie Team SoloMid pojawiła się informacja dotycząca poszukiwań nowego supporta przez jedną z najpopularniejszych amerykańskich drużyn. Dziś poinformowano nas, że pierwsza faza tego procesu się zakończyła.

Wielu zadawało sobie pytanie „kim będzie nowy zawodnik TSM?”. Dziś wiemy, że blisko podpisania kontraktu jest Vincent „Biofrost” Wang. Jest on obecnie zawodnikiem północnoamerykańskiej drużyny o nazwie Dream Team. Formacja ta może być kojarzona przede wszystkim z postacią Rama „Brokenshard” Djemala, byłego junglera takich drużyn jak DragonBorns czy compleXity Gaming.

Ogłoszenie odejścia Bory „YellOwStar” Kima spowodowało, że Team SoloMid musiało rozpocząć poszukiwania nowego supporta do swojej drużyny. Zarząd ogłosił, że w ciągu dwóch tygodni najlepszy, zdaniem trenerów TSM, kandydat będzie miał okazję dołączyć do zespołu aby spróbować swoich sił w trakcie testów w Korei. Z wielu zgłoszeń postanowiono dać szansę byłemu zawodnikowi Team Frostbite.

W przypadku nieznalezienia lepszego kandydata na tą pozycję Biofrost dostanie ofertę kontraktu, która pozwoli mu na reprezentowanie barw Team SoloMid w letnim splicie NA LCS.