Trener Illuminar Gaming w dalszym ciągu poszukuje optymalnego składu dla swojej formacji. Wczoraj do drużyny obrońców tytułu Polskiej Ligi Esportowej dołączył Marcin 'Behave' Pawlak.

W dniu wczorajszym Illuminar Gaming podjęło decyzje o poszerzeniu swojego aktualnego składu o drugiego leśnika. Tym samym niebieskie barwy przybrał Marcin 'Behave' Pawlak, który do niedawna reprezentował tureckie Besiktas. Razem z tą formacją zdominował rozgrywki w ramach Turkish Challenger Series i tym samym awansował do pierwszej ligi tureckiej. Po powrocie do kraju grał w Czeskiej Husarii w Polskiej Lidze Esportowej, ale już w kolejnej kolejce będziemy mogli oglądać jego występy w nowej formacji.

 

Dotychczasowy leśnik zwycięzców ESL Mistrzostw Polski został przeniesiony na ławkę rezerwowych, ale organizacja w swoim oświadczeniu wskazuje na to, że ich drużyna League of Legends będzie występować w sześcioosobowym składzie. Debiut nowego leśnika Illuminar Gaming odbędzie się już dzisiaj w spotkaniu Ultraligii.