Jednym z gorętszych tematów koreańskiego rynku transferowego były losy poprzedniego midlanera KING-ZONE DragonX. W przyszłym sezonie, Gwak „Bdd” Bo-seong jednak nie opuści rodzimego regionu, gdyż reprezentować będzie barwy KT Rolster.

Wokół persony Gwak „Bdd” Bo-seonga krążyło wiele plotek. Midlaner od początku wiązany był z KT Rolster, lecz pierwsze informacje o jego rzekomym dołączeniu do ekipy były przedwczesne. Jak relacjonowali dziennikarze z koreańskiej sceny, w momencie opublikowania artykułu 'potwierdzającego' przejście midlanera do ekipy, żaden kontrakt nie był jeszcze podpisany, zaś o byłego gracza KING-ZONE DragonX dalej rywalizowały drużyny z Europy i Chin.

Koniec końców, okazało się jednak, że to dziennikarskie niedopatrzenie jedynie przedłużyło czas przed sfinalizowaniem spraw dotyczących kontraktu w KT Rolster. Jak poinformowała w nocy ekipa, zawodnik dołączy do zespołu, który przebudowuje skład dookoła duetu z górnej części mapy – Songa „Smeb” Kyung-ho oraz Go „Score” Dong-bina. Wraz z Bdd, formacja pozyskała również wspierającego, No „SnowFlower” Hoi-jonga, który występował m.in. w Jin Air Green Wings czy SuperMassive eSports.