PEACE opublikowało dziś smutną informację. Niestety chińscy zawodnicy australijskiej organizacji nie będą mogli pojechać na worldsy. Natomiast szybko poznaliśmy ich zamienników.

Dziś rano PEACE poinformowało na swoich mediach społecznościowych, że ich chińscy zawodnicy nie wystąpią na worldsach. Toplaner i jungler mistrza LCO nie uzyskali prawa wyjazdu za granicę, co jest spowodowane zaostrzonymi obostrzeniami w związku z pandemią COVID-19.

Jednak szybko wyszła również informacja o zmiennikach. Oczywistym jest Babip w lesie, ponieważ już w letnim splicie był podstawowym junglerem, a to Leesa był rezerwowym. Jednak nie wiadomo było co z górną aleją. Do czasu, gdyż przed chwilą ogłoszony został Vizicsacsi.

Jest to niesamowity powrót węgierskiego profesjonalnego zawodnika, który dopiero kilkanaście dni temu ogłosił wznowienie kariery. A w play-offach LEC pełnił funkcję trenera indywidualnego dla Armuta w MAD Lions. Wcześniej Vizicsacsi był znany z występów w Unicorns Of Love, Schalke 04 oraz Splyce.

PCE nie jedzie jako faworyt na mistrzostwa świata z uwagi na właśnie nieoczekiwane zmiany, ale też na to, że Australia i Oceania nigdy nie była mocna. Chociaż jak wiemy Pentanet.GG wiosną udowodniło wartość regionu, awansując do top6. Za to PEACE w tym splicie ograło PGG 3-0 w finale letniego splitu LCO.

Tak prezentuje się pełny podstawowy skład PEACE na nadchodzące mistrzostwa świata:

  • 🇭🇺 Kiss „Vizicsacsi” Tamás
  • 🇦🇺 Leo „Babip” Romer
  • 🇦🇺 James „Tally” Shute
  • 🇭🇰 Vincent „Violet” Wong
  • 🇦🇺 Ryan „Alodoric” Gregory Richardson