Bez większych problemów Apex Gaming poradziło sobie z Team Dragon Knights. Drużyna Cristiana „Cris” Rosalesa zwyciężyła trzy mapy pod rząd i dzięki temu awansowała do NA LCS.

Drużyna Alexeya „Alex Ich” Ichetovkina miała bardzo dużo problemów już w starciu z Renegades, które przegrali po bardzo słabym spotkaniu. Tym razem jednak mierzyli się z zespołem, z którym w trakcie swojej historii wygrali tylko raz. Tym razem jednak po raz kolejny nie udało im się wyjść z tego starcia zwycięsko.

Po raz kolejny ujawniły się problemy z kompozycją postaci po stronie przegranych. Nie da się ukryć, że najwięcej nadziei pokładanych było w najpopularniejszym zawodniku zespołu, Alex Ichu, oraz w jednym z najlepszych AD Carry w Turnieju Promocyjnym, Oh „Ohq” Gyu-min. Obaj zawiedli, choć ich wybory postaci nie były złe. Świetnie zaprezentował się natomiast toplaner Apex Gaming, Cristian „Cris” Rosales.

Apex Gaming dołącza do Team Impulse oraz Renegades, które także walczyły w Turnieju Promocyjnym o możliwość gry w letnim splicie NA LCS. Team Dignitas oraz Team Dragon Knights automatycznie dostają miejsce w Challenger Series.