To może być największy hit tego okienka transferowego w League of Legends. Z różnych rzetelnych źródeł dochodzą informacje o tym, że Alphari i Perkz rozważają wspólną grę w 2022 roku. A zainteresowane nimi jest między innymi Team Vitality.

Wczoraj na hiszpańskiej stronie esportmaniacos pojawił się artykuł z bardzo ciekawą informacją. Podobno Alphari i Perkz mają połączyć siły i razem zagrać w jednej drużynie. Natomiast chętnych na pozyskanie tej dwójki jest kilku, ale nabliżej tego jest Team Vitality. Obaj zawodnicy mieliby kontrakty do końca 2023 roku, a poza nimi w składzie byłby również Selfmade oraz solidna dolna alejka. Na tej również wymienia się paru graczy klasy światowej.

Jednak poza Vitality dwójką graczy interesuję się podobno też Fnatic oraz kilka amerykańskich formacji. Także nie wiadomo jak się to wszystko potoczy, aczkolwiek trzeba zaznaczyć, że esportmaniacos nie myli się prawie nigdy. A ponadto informację podał dalej na twitterze LEC Wooloo, więc pewnie sprawdzi się któraś z wymienionych opcji.

Zarówno Luka „Perkz” Perković, jak i Barney „Alphari” Morris mają za sobą dobre sezony. Zwłaszcza jak na to, że grali w LCS. Chorwacki środkowy wygrał wiosenny split i poniósł klęskę na MSI 2021, a latem ledwie dostał się na Worldsy. Jednak na nich pokazał klasę i wraz z Cloud9 wyszedł z grupy śmierci. Inaczej było w przypadku brytyjskiego toplanera. Ten wraz z Team Liquid był o krok od wygrania wiosennego splitu i dostania się na mistrzostwa świata. Natomiast latem przez chwilę został odsunięty od składu i mówiło się o jego toksycznym zachowaniu. Jednak plotki przeminęły, a ten wrócił i ponownie zdobył wicemistrzostwo LCS. A na Worldsach 2021 zakończył rywalizację na fazie grupowej, indywidualnie spisując się solidnie. Także perspektywa superskładu w Team Vitality wygląda świetnie, to może być drużyna z wielkim potencjałem.