Reprezentanci Tajwanu po pierwszej luźnej grze postanowili pokazać pazur w drugim spotkaniu turnieju. Fenomenalna dyspozycja Karsy pozwoliła z łatwością zwyciężyć z Koreą Południową po jednostronnym widowisku.

LMS

Taiwan, Province of China Ziv ‒ Maokai
Taiwan, Province of China Karsa ‒ Kha'Zix
Taiwan, Province of China FoFo ‒ Zoe
Taiwan, Province of China BeBe ‒ Jhin
Taiwan, Province of China SwordArt ‒ Tahm Kench

vs.

LCK

Gnar ‒ CuVee Korea, Republic of
Jarvan IV ‒ Ambition Korea, Republic of
Taliyah ‒ Faker Korea, Republic of
Varus ‒ PraY Korea, Republic of
Alistar ‒ GorillA Korea, Republic of

Przedstawiciele Korei Południowej zaryzykowali w drafcie zostawiając przeciwnikom Kha'Zixa oraz Zoe. Obie postaci pokazywały, że bardzo trudno je kontrolować i w odpowiednich rękach mogą być zabójcze. Zamiast tego, gracze LCK zdecydowali się na silne linie wspierane przez mocną inicjację.

Początki gry były bardzo skomplikowane – z jednej strony, doskonale pokazał się Karsa, który kompletnie zdominował junglę. Korea wygrywała każdą linię zdobywając przewagę w zabitych stworach, co wyrównywało złoto. Wkrótce okazało się jednak, że to LMS radzi sobie lepiej, a zawodnicy pokonywali przeciwników raz za razem. Bohaterem spotkania zdecydowanie był Karsa, który zgarniał niemalże wszystkie zabójstwa, kompletnie przejmując kontrolę nad grą. Wraz z FoFo, który na Zoe pokazywał problemy z balansem tej postaci, jungler LMS masakrował przedstawicieli LCK raz za razem. Niezależnie od prób odwrócenia swoich losów, reprezentanci Korei Południowej nie umieli znaleźć sposobu na pokonanie przeciwnika i zakończyli pierwszy dzień zmagań z jedną porażką i jednym zwycięstwem. Gracze z LMS mieli być z czego zadowoleni, gdyż dzięki rozgromieniu Korei praktycznie zapewnili sobie już wysoką lokatę w grupie.