Zawodnicy z Tajwanu potraktowali pierwsze spotkanie na All-Star 2017 z dystansem i dużą dozą humoru, co widać było w kamerach graczy, lecz mimo tego reprezentanci LMS dość gładko zwyciężyli mecz z Turcją.

TUR

Turkey Thaldrin ‒ Sion
Turkey Stomaged ‒ Gragas
Korea, Republic of Frozen ‒ Taliyah
Turkey Zeitnot ‒ Miss Fortune
Turkey Zeigsting ‒ Lulu

vs.

LMS

Camille ‒ Ziv Taiwan, Province of China
Lee Sin ‒ Karsa Taiwan, Province of China
Zoe ‒ FoFo Taiwan, Province of China
Jhin ‒ BeBe Taiwan, Province of China
Blitzcrank ‒ SwordArt Taiwan, Province of China

Kompozycja Turcji opierała się o silnych tanków na pierwszej linii wspartych przez obszarowe umiejętności Taliyah oraz Miss Fortune. Tajwańczycy odpowiedzieli natychmiastowym wyborem Zoe, która sprawiła już na turnieju sporo problemów, a wzięte przez nich postaci stawiały na agresję.

Od pierwszych minut widać było, że reprezentanci LMS chcą bawić się jak najlepiej. Bardzo ofensywna gra dała FoFo pierwszą krew w sytuacji 1vs2, co pokazało jak dobry jest midlaner J-Team. Wygrywające linie nadały zespołowi z Tajwanu szybkości i pędu. Przedstawiciele Turcji starali się bronić swoich struktur i mimo znacznego deficytu złota, zdobywali zabójstwa co dawało nadzieję na możliwość zwycięstwa w późnych fazach gry. Na nieszczęście zawodników z TCL podjęta przez nich walka przy Nashorze, oznaczała koniec gry – ogromna przewaga w złocie drużyny z LMS oraz ilości obrażeń zadawanych z dystansu dały Tajwańczykom pierwsze zwycięstwo na All-Star 2017.