Wczoraj potwierdziły się plotki o przejściu polskich zawodników do głównego składu Team BDS. Ponadto Adam przeszedł do akademii, a dołączył do niej również Dreamer Ace. Limit pozostaje zawodnikiem nieaktywnym.

Team BDS odniosło wiosną zdecydowanie niezadowalający wynik. Szwajcarska organizacja uplasowała się dopiero na dziewiątym miejscu w LEC  z bilansem 4-14. Po tym społeczność mówiła o dwóch, a nawet trzech zmianach. BDS zdecydowało się na pierwszą opcję, a wymienione zostały dwa najgorsze ogniwa formacji, czyli toplaner i wspierający. Nowymi nabytkami są zaś Polacy z akademii. W Team BDS w letnim splicie będą grali Agresivoo i Erdote. Oznacza to, że w drużynie LEC zobaczymy aż trzech Polaków. Ponadto wszyscy grali ze sobą w 2019 roku w devils.one, więc się dobrze znają. Na naszej scenie wygrali prawie wszystko, co mieli do wygrania i super będzie móc obejrzeć ich w lidze, o której każdy marzy, by do niej dotrzeć.

Tym samym do BDS musiało też załatać dziury w akademii. Warto przypomnieć, że wcześniej Reeker zastąpił Xico. Na górnej alei naturalnie zobaczymy Adama. Francuz ostatnio grał w LFL wiosną 2021 roku i wraz z Karmine Corp zwyciężył, aczkolwiek wiosną tego roku mówiono, że był najgorszym zawodnikiem w LEC. Teraz będzie miał szansę się odkuć. Inaczej sprawy się mają, jeśli chodzi o pozycję wspierającego. Limit został nieaktywnym zawodnikiem w podstawowym składzie. Natomiast w akademii zagra wcześniej przymierzany do MSFP Dreamer Ace. Austriak ostatnie lata spędził w Unicorns Of Love Sexy Edition, gdzie zawsze był topowym zawodnikiem Prime League na swojej pozycji. LFL startuje już dziś, a Team BDS Academy zmierzy się w tej kolejce z LDLC OL i Mirage Elyandra. Za to LEC rusza 17 czerwca, a terminarz nie został jeszcze ogłoszony.