Zakończony zaledwie kilkanaście minut temu mały finał trzeciego sezonu Ultraligi wyłonił przyszłego rywala K1CK Neosurf. Starcie pomiędzy devils.one a AGO ROGUE zakończyło się triumfem Woolite’a i spółki.

Do zakończenia trzeciego sezonu Ultraligi dzieli nas zaledwie jeden mecz – wielki finał, gdzie na przyszłego rywala od zeszłego tygodnia oczekuje drużyna K1CK Neosurf. Dziś poznaliśmy ich przeciwnika, albowiem spotkanie pomiędzy AGO ROGUE a devils.one zakończyło się triumfem podopiecznych Sharkza.

Spotkanie w formacie best of five rozpoczęło się po myśli „Diabłów”, które zdobyły prowadzenie nad pierwszą mapą serii. Te jednak zostało zniwelowane za sprawą znakomitych decyzji i skalującej się kompozycji rywalów, co zaś pozwoliło Woolite’owi i spółce na przypisanie do swojego konta pierwszego punktu.

W kolejnych rozgrywkach zabrakło już siły i zdecydowania w zamiarach przedstawicieli devils.one. Spowodowało to przejęcie kontroli nad przebiegiem spotkania przez AGO ROGUE. Omawiany stan rzeczy pozwolił na doprowadzenie serii do końca z wynikiem wskazującym na jednostronną dominację międzynarodowego składu. Oznacza to, że drużyna Mystiquesa jest pewna wyjazdu na European Masters.

Wielki finał trzeciego sezonu Ultraligi rozpocznie się już jutro o 17:30. Łotrzyki podejmą wówczas prowadzone przez delorlda K1CK Neosurf. Transmisja ze spotkania dostępna będzie na kanale Polsat Games w serwisie Twitch.TV.