Mistrzowie Polski przegrali wczoraj z francuskim LDLC OL. Znacznie utrudni im to awans do następnej fazy. Jeżeli Paweł „Woolite” Pruski i spółka chcą grać dalej, muszą dzisiaj wygrać z Vodafone Giants.

Po dobrym starcie polskich formacji w fazie grupowej nastał w końcu czas klęski. AGO ROGUE uległo lepiej dysponowanym mistrzom Francji, czym znacznie skomplikowało sobie kwestie awansu. W dzisiejszym starciu będzie okazja do nadrobienia strat, jednakże mistrzowie Hiszpanii z Vodafone Giants będą niesamowicie trudnym orzechem do zgryzienia. Ekipa Roberta „Erdote” Nowaka jest jednym z faworytów do wygrania całego EU Masters. Drugą porażkę doznał także Wojciech „Tabasko” Kruza, którego YDN Gamers nie dało rady Gamers Origin. Pełne wyniki wczorajszych spotkań przedstawiamy poniżej:

  • European Union Energypot Wizards 1:0 Czech Republic eSuba
  • Germany Mousesports 0:1 United Kingdom Fnatic Rising
  • Spain Vodafone Giants 1:0 Netherlands Defusekids
  • France LDLC OL 1:0 Poland AGO ROGUE
  • United Kingdom BT Excel 0:1 Germany GamerLegion
  • France Gamers Origin 1: Italy YDN Gamers

Jeszcze dzisiaj, czekają nas dalsze emocje związane z EU Masters. Tabasko wraz z kolegami od godziny 18:00 będzie próbował przełamać się w meczu z BT Excel. K1CK Neosurf podejmie zaś Schalke 04 Evolution. Wygrana w tym meczu może zapewnić ekipie Lucjana „Shlatana” Ahmada awans do następnej fazy turnieju. Dzisiejszym hitem z pewnością będzie pojedynek Vodafone Giants z AGO, który zacznie się około 22:00. Wszstkie spotkania EU Maters możecie oglądać na kanale Polsat Games.