Woolite i spółka awansują do półfinału European Masters Summer. W bezpośrednim starciu AGO ROGUE pokonało Misfits Premier, natomiast ich kolejnym przeciwnikiem będzie K1CK Neosurf lub mousesports.

Środowy wieczór zdecydowanie można określić świętem polskiej społeczności League of Legends. Wszystko za sprawą ćwierćfinałowych spotkań European Masters Summer 2020 z udziałem drużyn wywodzących się z rodzimej Ultraligi. W pierwszym pojedynku AGO ROGUE podjęło jedną z francuskich ekip – Misfits Premier.

Spotkanie miało charakter nieco bratobójczy, albowiem w barwach rywali Woolite'a i spółki występuje polski zawodnik, Tobiasz „Agresivoo” Ciba. Spotkanie w formacie best of three zakończyło się triumfem podopiecznych Alexeya „Sharkza” Taranda na przestrzeni dwóch map. Choć wynik wydaje się jednostronny, spotkanie zdecydowanie takie nie było. Kirei i spółka byli w stanie zadać pojedyncze ciosy, eliminując rywali i pozyskując cenne cele mapy. Starania okazały się jednak niewystarczające, a AGO ROGUE za sprawą zwycięstwa awansuje do półfinału, gdzie zmierzy się ze zwycięzcą kolejnej potyczki

Już za chwilę w kolejnym pojedynku wystąpi kolejna ekipa z Polski, tym razem dysponująca w pełni rodzimym składem – K1CK Neosurf. Ich rywalami będzie zaś niemieckie mousesports. Polska transmisja z meczu realizowana jest przez ekipę Polsat Games.