Już dziś o 18:00 rozpoczną się półfinałowe zmagania w ramach letniej odsłony European Masters. Pośród czterech drużyn, Polska wciąż może cieszyć się swoim reprezentantem – na Summoner's Rift zobaczymy AGO ROGUE.

Letnia edycja European Masters 2020 znalazła się na ostatniej prostej. Już dzisiejszego wieczoru do walki staną cztery pozostałe w turnieju drużyny, zaś wynik nadchodzących spotkań zdeterminuje kogo zobaczymy w jutrzejszym finale. Pośród pozostałych uczestników wymienić należy reprezentanta Polski, wicemistrza rodzimej Ultraligi – AGO ROGUE.

Pierwsze spotkanie rozpocznie się o 18:00, a wówczas na Summoner's Rift zetrą się zespoły z Niemiec i Francji – Team GamerLegion oraz LDLC OL. Drużyna reprezentowana przez YellowStara z całą pewnością patrzy w przód, myśląc o awansie i możliwości obrony tytułu. Na ich drodze, oprócz dzisiejszego rywala, potencjalnie stanie także triumfator drugiej pary półfinałowej. Wspomniana powyżej ekipa Pawła „Woolite'a” Pruskiego podejmie mousesports, które zaledwie rundę wcześniej w bezpośrednim starciu okazało się lepsze od K1CK Neosurf. Spotkanie z udziałem zawodników znad Wisły zaplanowano na 21:00, natomiast oba mecze rozegrają się w formacie best of three – do dwóch wygranych map.

Transmisja European Masters 2020 Summer w języku polskim dostępna jest na kanale Polsat Games w serwisie Twitch.TV.