Jeśli jesteś młodym graczem League of Legends, a Twoim marzeniem jest zostać profesjonalistą, devils.one ma coś dla Ciebie! Weź udział w akcji Adepci Summoner's Rift, mającej na celu wyłonić najbardziej utalentowanych graczy w wieku od 13 do 16 roku życia.

Devils.one, jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich organizacji esportowych wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych graczy League of Legends. Akcja Adepci Summoner’s Rift skierowana jest do aspirujących graczy w wieku od 13 do 16 roku życia. Jest to szansa dla zawodników, którzy w domowych zaciszach snują marzenia o byciu profesjonalnym zawodnikiem.

Zapisy do turnieju już ruszyły i potrwają one do 26 maja. Rozgrywki zaplanowano natomiast na dni od 29 do 31 maja. Pierwsze etapy zmagań odbędą się poza obiektywami kamer, zaś mecze fazy pucharowej będą transmitowane na oficjalnym kanale devils.one. Nagroda zaś jest niezwykle atrakcyjna: dziesięciu zawodników weźmie udział w tygodniowym Esports Skills Camp ufundowanym przez Riot Games. Najlepsza piątka pieczołowicie wybrana przez trenerów zrzeszonej organizacji otrzyma natomiast możliwość podpisania kontraktu, a co za tym idzie, utworzenie składu akademii devils.one.

Wydarzenia z ubiegłych lat pokazały, że umiejętności scoutingowych „diabelskiej organizacji” nie należy lekceważyć. To dzięki nim obecnie na najbardziej prestiżowych rozgrywkach League of Legends w Polsce występuje Czajek, który obecnie jest jednym z najsolidniejszych fundamentów wyjściowej piątki biorącej udział w Ultralidze.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisów oraz zapoznania się z regulaminem.