Druga kolejka Ultraligi zaczęła się od iście emocjonujących starć. Pierwszy pojedynek był wyrównany i zażarty, jednocześnie zupełnym przeciwieństwem tego, co AGO zrobiło z IHG, gdyż to była dominacja.

Na samym początku na serwerze zobaczyliśmy zawodników PRIDE i 7more7 Pompa Team, którzy sprawili nam świetne, czterdziestopięciominutowe widowisko. Wiele Baronów i smoków straciło życie, a ich błogosławieństwa głównie trafiały na konto Sinmivaka i spółki. Cenne buffy i lepsza kompozycja pod późniejszą część rozrywki sprawiły, że to oni cieszyli się z wygranej, a Orły pogorszyły swoją pozycję w Ultralidze, zaliczając trzecią porażkę z rzędu.

Pierwsza krew w drugim spotkaniu wpadła na konto Warsziego, który wraz z pomocą Tabasko wyeliminował swojego rywala z linii. AGO Rogue było jednak prędkie w swojej odpowiedzi, dlatego też mecz przez dłuższy czas pozostał wyrównany. Szanse Illuminar na zwycięstwo zaczęły się stopniowo zmniejszać od 15. minuty, kiedy to Woolite i Czekolad zaczęli rozdawać karty na Sennie i Twisted Fate. Życie zespołu starał się ratować leśnik IHG, lecz lepsze pozycjonowanie się, ekwipunek i po prostu większy poziom dwóch głównych carry AGO sprawiła, że walka o pierwszego Barona była przesądzona z góry. Wraz z nim Szygenda i spółka zaczęli rozkładać bazę Illuminar na czynniki pierwsze. Ich nexus upadł w 31. minucie.

Transmisja Ultraligi dostępna jest na kanale Polsat Games.