100 Thieves przed startem fazy grupowej Worlds wypuściło specjalny teledysk, stworzony we współpracy z popularnym raperem Lil Nasem X.

Lil Nas X to obecnie jeden z najbardziej popularnych artystów na świecie. Swoją popularność zdobył dzięki wielu hitom, jak np. Old Town Road, ale i kontrowersyjnemu stylu bycia. Montero Lamar Hill to także prywatnie wielki fan esportu i gamingu. W 2020 roku raper zagrał nawet wirtualny koncert w Robloxie, a jakiś czas później sugerował chęć współpracy z Fortnite.

Kilka dni temu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Lil Nasa X z Valkyrae, czyli współwłaścicielką 100 Thieves, a także popularną YouTuberką. Już wtedy mogliśmy się domyślać, że szykuje się nam jakaś większa współpraca, ponieważ raper miał na sobie koszulkę Złodziei.

Dziś rano na kanale YouTube organizacji ukazał się specjalny teledysk z okazji startu fazy grupowej Worlds, w którym wystąpił nie kto inny, jak sam Lil Nas X. Raper w siedzibie 100 Thieves trzymając puchar za LCS, zaśpiewał swoje dwa największe hity, a więc „Industry Baby”, oraz „Thats What I Want”. W filmiku widzimy także Valkyrae, Courage’a, Nadeshota, ale i przede wszystkim zawodników League of Legends organizacji,  którzy po kolei zostali zaprezentowani.