LordShadow, Eladrin, Tuttek, Zozus, Gnimsh – już jutro ta piątka powalczy o zwycięstwo w turnieju NVIDIA GeForce CUP oraz 8 000 złotych.

Finałowy dzień turnieju zainauguruje spotkanie Marcina 'Gnimsh' Filipowicza z Mateuszem 'Zozus' Matejką, które rozpocznie się o godzinie 18.00. Jest to ostatni mecz drugiej rundy drabinki przegranych. Przegrany tego pojedynku pożegna się z turniejem, natomiast  Maciej  'LordShadow' Oleszek zmierzy się z wygranym. Ciekawostką może być fakt, że Gnimsh dopiero dzisiaj o 14 wrócił do domu po komentowaniu Europe Winter Championship. Czy w pucharze GeForce poradzi sobie równie dobrze jak w Hollywood? Do turnieju przygotował  decklisty Druida, Paladyna, Czarnoksiężnika i Wojownika, czyli dokładnie takie same jak Zozus. LordShadow nie chciał wychodzić przed szereg i też zagra tymi czterema klasami.

Łukasz 'Tuttek' Lipka zmierzy się z Hubertem 'Eladrin' Pszczółkowskim w finale drabinki wygranych o godzinie 18.30. Jeśli chodzi o decki, mecz ten nie będzie powiewem świeżości. Jedyną zmianą, którą wykonał Tuttek, jest  wyrzucenie Druida i wstawienie w jego miejsce Kapłana. Stawką tego pojedynku jest awans do finału. Przegrany dostanie jeszcze jedną szansę dostania się do finału w serii pomiędzy wygranym meczu LordShadow vs Gnimsh/Zozus

Zmagania zawodników możecie oglądać na kanale https://www.twitch.tv/nvidia_pl, transmisja rozpocznie się o godzinie 18.00