Już w najbliższą środę o godzinie 17:00, wszyscy fani gier z serii Mafia będą mogli obejrzeć pokaz rozgrywki na żywo nadchodzącej Edycji Ostatecznej.

Seria Mafia cieszy się w Polsce niemałą popularnością, więc informacja o nadchodzącej Edycji Ostatecznej wzbudził mnóstwo zainteresowania. Remake tego kultowego tytułu nie zakończy się tylko na podrasowaniu grafiki, a będzie kompletnym odświeżeniem gry. Twórcy przewidzieli załatanie kilka luk w linii fabularnej, a rozgrywka zostanie dostosowana do nowoczesnego podejścia gier wideo. Na tapet wzięto model jazdy samochodem, wygląd i rozmiar miasta Lost Heaven czy sposób strzelania. W skrócie jest to produkcja zbudowana od zera na bazie pierwowzoru.

Jednak nurtuje społeczność nurtuje wiele pytań, ale już jutro mogą pojawić się jednoznaczne odpowiedzi. Podczas kolejnego streama w ramach akcji Find Your Next Game zostaną na żywo pokazane pewne fragmenty rozgrywki. Mafijne party rozpocznie już w najbliższą środę o godz. 17 na kanale TVGRY Plus, więc wszyscy zainteresowani powinni zarezerwować sobie czas. Nawet mnóstwo czasu, bo materiału, który zostanie zaprezentowany jest naprawdę sporo. Konkret okraszony komentarzem ekspertów, czyli to, co lubicie najbardziej.

Przy okazji będzie można zadawać pytania ekipie TVGRY na temat Mafii – zarówno na żywo podczas transmisji jak i w specjalnym wątku specjalnym wątku na forum gry-online.pl. 

Na koniec przypomnijmy, że wszystkie nagrania w ramach akcji Find Your Next Games dokonywane są w profesjonalnym studio Fantasyexpo. Oficjalnym partnerem przedsięwzięcia jest BLIK, czyli ogólnokrajowy, powszechny standard płatności, dostępny w aplikacjach mobilnych banków. Do zobaczenia w środę o 17:00!