Poznaliśmy długo oczekiwaną grupę w nadchodzących kwalifikacjach mistrzostw Europy  w Football PES 2020.  Rywalizację rozpoczniemy w grupie E a pierwsze mecze wystartują już w marcu.

Nie tak dawno informowaliśmy was o zakończonych kwalifikacjach do kadry  PES 2020. Nasza drużyna wystartuje w grupie E. A cały podział grup wygląda następująco:

konami.comkonami.com

W walce zobaczymy 55 krajów,  pierwsze miejsce w grupie daje bezpośredni awans na turniej finałowy do Londynu. Z racji braku koszyków turniejowych przed losowaniem pojawiło się kilka ciekawych grup w których walka będzie bardzo zacięta.  Kilka słów na temat grupy od selekcjonera reprezentacji eFutbolu Jarosława Radzio:

Polska grupa jest bardzo wyrównana i cztery zespoły będą do końca walczyć o zajęcie pierwszego miejsca. Żaden z rywali nie może zostać zlekceważony, bo może nas to dużo kosztować, ale jesteśmy dobrej myśli. Cieszę się, że nie trafiliśmy do jednej grupy z Francuzami czy Hiszpanami, ale nie oznacza to, że łatwo będzie dostać się do Londynu. Niemniej jednak, naszym celem jest awans na finały mistrzostw Europy

Nie możemy doczekać się pierwszych emocji związanych z rywalizacją Polaków na wirtualnych murawach PES. Tak jak wspominaliśmy rozgrywki startują w marcu i potrwają do maja.