Już jutro odpalony zostanie kolejny stream w ramach akcji Find Your Next Game. Tym razem odbędzie się spotkanie z reprezentantami studia Flying Wild Hog, twórcami Shadow Warrior 3.

Do tej pory w ramach akcji Find Your Next Game mogliśmy posłuchać dyskusji o Cyberpunku 2077, a także o nadchodzących produkcjach Ubisoftu, takimi jak Assassin's Creed: Valhalla, Far Cry 6 oraz Watch Dogs: Legion. Tym razem rozmowy będą dotyczyć gry nadwiślańskiego studia, Shadow Warrior 3, która jest przedstawicielem gatunku FPP.

Jak widać na opublikowanym niedawno fragmencie rozgrywki, najnowsza odsłona serii zaserwuje graczom nie lada rozgrywkę. W zaprezentowanym materiale widać, że gra zapewni sporo zabawy fanom jatek i bijatyk. Za kulisy produkcji wprowadzą nas jutrzejszego popołudnia Kuba Opoń, reżyser gry, oraz Bartek Sawicki, główny producent, którzy opowiedzą o jej powstawaniu. Dodatkowo, duet będzie odpowiadał na pytania widzów, którzy będą mogli je zadawać w trakcie streama.

Co więcej, prowadzący, czyli Mateusz Działowski i Mateusz Arszkiewicz z kanału TVGRY oraz Adam Zechenter z redakcji GRYOnline.pl,  skupią się także na nowo zaprezentowanych tytułach Microsoftu, wszak jesteśmy świeżo po prezentacji tego studia. Przybliżą się oni także pokazie rozgrywki z remake'u Mafii.

Transmisja zostanie zrealizowana z profesjonalnego studia Fantasyexpo. Oficjalnym partnerem przedsięwziecia jest BLIK, czyli ogólnokrajowy standard płatności, dostępny w aplikacjach mobilnych banków. Stream startuje o godzinie 14:00 i będzie dostępny pod tym linkiem.