Już w najbliższą sobotę o godzinie 14:00 ekipa Gry-Online przeprowadzi kilkugodzinną rozmowę na żywo dotyczącą Cyberpunka 2077. Wszystko w ramach Find Your Next Game 2020. 

Podczas gdy wszystkie konferencje dotyczące nowinek ze świata gamingu zostały odwołane lub przełożone na jesień, branża rozrywki elektronicznej nawet na chwilę nie stanęła w miejscu. Oznacza to, że nowości się pojawiają i potrzebna jest przestrzeń aby je godnie zaprezentować. Naturalnym wręcz krokiem stało się organizowanie premier w środowisku naturalnym dla każdego gracza – w internecie. Dlatego też dzięki współpracy grupy mediowej Webedia, wraz z redakcjami GRYonline.pl i tvgry.pl, oraz agencji gaminowej Fantasyexpo zostanizowała festiwal Find Your Next Game 2020. 

Główną atrakcją FYNG 2020 będą cykliczne streamy dotyczące nowości ze świata gamingu. Pierwszy z nich odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 27 czerwca o godzinie 14:00. Będzie to kilkugodzinna transmisja z osobami, które miały przyjemność zagrać w najnowszą produkcję CD Projekt RED i jednocześnie najbardziej wyczekiwaną grę tego roku – Cyberpunk 2077. Wczoraj odbyła się oficjalna prezentacja kolejnego fragmentu z rozgrywki, więc z pewnością wielu z Was nasunęły się nowe pytania dotyczące tego tytułu. Dodatkowo planowany jest wywiad pewnym tajemniczym gościem. 

Kolejna transmisja zaplanowana jest na 12 lipca, a podczas niej ekipa tvgry.pl omówi nadchodzące dwa duże tytuły, które powinny zadebiutować jeszcze w tym roku. Streamy możecie znaleźć na kanale YouTube.com/c/tvgrypl/. Wszystkie nowinki dotyczące Fing Your Next Game znajdziecie pod tym adresem https://findyournextgame.gry-online.pl/