GrandZome Gaming 22 grudnia organizuje Świąteczny Turniej Charytatywny Clash Royale. Celem jest zbiórka na rzecz fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Jak się zapisać?

Nic prostszego wystarczy wejść tutaj i już możesz przystąpić do rywalizacji. Dodatkowo cały czas poza turniejem można pomóc poprzez wpłaty na portalu Zrzutka.pl link.
W tej chwili zebrano 6568 zł z kwoty 10 tysięcy złotych. Dla wpłacających przewidziano następujące pakiety:

  • 50zl – otrzymasz kartkę świąteczna od wybranego Yotubera który z nami gra z życzeniami oraz podziękowaniami za dobro jakie włożyłeś w ta akcje.
  • 100zl – otrzymasz organizacje oraz reklamę turnieju urodzinowego dla Ciebie lub kogoś kogo wskażesz w którym zagrają na Twoje życzenie top gracze z Polski.
  • 200zl – Twój nick z gry znajdzie się z innymi nickami na specjalnie zaprojektowanej koszulce przez yotuberów wspominającej to charytatywne wydarzenie z której dochód ze sprzedaży będzie szedł na cele charytatywne.
  • 300zl– otrzymasz organizacje i reklamę turnieju urodzinowego który odbędzie się na YouTube oraz Twój nick znajdzie się na eventowej koszulce z innymi graczami o wielkim serduchu.

Turniej rusza o godzinie 16:00 a poczynania zawodników będą streamowane za pośrednictwem kanału Marcina „pOwP” Lepczyńskiego. Zapraszamy do czynnego udziału w zbiórce oraz zapisów turniejowych.