W sieci pojawiła się piosenka „Bombsite B” powstała w wyniku kooperacji Gimpera, Mamiko oraz… Friza. Jest nawiązaniem do niegdyś wydanego utworu „Bombsite A”.

Piosenka „Gimpson – Bombsite A” wydana w 2015 roku przez Gimpera, DJ Remo oraz Mamiko stała się niechlubną ikoną twórczości YouTuberów gamingowych w tamtych czasach. Przeszło siedem lat minęło od premiery tego „kawałka”, który pierwotnie miał być solowym występem śpiewającej w refrenie Mamiko, lecz ostatecznie to Tomasz Działowy grał pierwsze skrzypce rapując wszystkie zwrotki. O walorach artystycznych piosenki można dyskutować, lecz prawie 25 milionów wyświetleń w serwisie YouTube mówi samo za siebie.

Najprawdopodobniej doczekamy się drugiej części tej piosenki. Dziś w sieci pojawiła się piosenka „Bombsite B”, w którym możemy ponownie możemy usłyszeć Gimpera i Mamiko śpiewających do muzyki stworzonej przez DJ-a Remo. Nowością jest zwrotka członka ekipy – Friza. Ponadto na okładce możemy zobaczyć inne internetowe osobistości jak MiniMajka, Rojo czy Wojtka Golę.