WK Dzik wystąpi podczas ESPORT GRA; siuhy, szejn i Hyper w składzie

03.08.2021 Michał Perkowski

Marka Warszawskiego Koksa wystawi drużynę podczas turnieju piłki nożnej ESPORT GRA organizowanego przez agencję GG League.

Do listy uczestników turnieju ESPORT GRA zostają dopisani reprezentanci marki Warszawski Koks, jeden z partnerów organizacji Izako Boars. Na murawę wybiegną m.in. grajacy obecnie w mouz NXT Hubert „szejn” Światły oraz Kamil „siuhy” Szkaradek. Mogą liczyć na pomoc swojego byłego szkoleniowca Bartosza „Hypera” Wolnego oraz nie zabraknie oczywiście samego „szefa” – Michała „owcy” Owczarzaka.

Oto jak wygląda lista uczestników:

  1. GG League
  2. eWeszło & Ziomy
  3. ProPlayers Agency
  4. Emeritos Banditos
  5. Anonymo Esports
  6. x-kom AGO
  7. TotalBET
  8. Polska Liga Esportowa
  9. Legia Esports Schools
  10. Warszawski Koks

System rozgrywek będzie opierał się na rywalizacji w dwóch grupach na zasadzie “każdy z każdym”. Drużyny rozegrają po 4 mecze, co daje nam łącznie 20 spotkań w samej fazie zasadniczej. Następnie dwa najlepsze składy z każdej grupy awansują do fazy pucharowej, którą rozpoczną od starć półfinałowych, a całe rozgrywki zakończy wielki finał.

Podczas transmisji GG League zapewni również rozrywkę esportową. Na miejscu powstanie dedykowana strefa 1 versus 1 Legion by Lenovo, na której będą pojawiać się gwiazdy wydarzenia i rywalizować w CS:GO podczas kilku rund na aim_mapie. Wszystko na laptopach gamingowych Lenovo Legion 5. Ponadto najlepszy gracz turnieju otrzyma nagrodę MVP w postaci jednego z laptopów Lenovo Legion 5. Po zakończonej transmisji widzowie na Twitchu oraz osoby biorące udział w evencie, będą miały możliwość wyboru gracza, która go dostanie.

Turniej odbędzie się 7 sierpnia i będzie go można oglądać na kanale https://www.twitch.tv/goodgame_league.

Inne tego autora