informacja prasowa

Już 5 grudnia rozpocznie się ostatni, finałowy przystanek roztańczonej trasy Virtual Dancer powered by Jogobella. W dniach 5-10 grudnia w warszawskiej galerii Atrium Targówek na przybyłych gości czekać będzie moc tanecznych atrakcji i niespodzianek, a także spotkania ze znanymi influencerami – Julią Żugaj, Ewą Poncyliusz, Wiciem i Dominikiem Rupińskim.

Tegoroczna jesień w galeriach handlowych Atrium jest radosna i roztańczona. Wszystko za sprawą trasy Virtual Dancer powered by Jogobella. Głównym celem cyklu wydarzeń jest zapewnienie zarówno młodszym odbiorcom, jak i całym rodzinom przestrzeni do wspólnego aktywnego spędzenia czasu w ramach rywalizacji w grze Just Dance – ta możliwa jest zarówno online jak i offline.

Od poniedziałku do soboty, w dniach 5 – 10 grudnia w godzinach od 12 do 20 na odwiedzających Atrium Targówek będzie czekać przygotowana strefa Virtual Dancer powered by Jogobella, w której będzie można zagrać w grę Just Dance i zawalczyć o nagrody. Do tej pory trasa miała 5 przystanków w Warszawie, Wrocławiu, Toruniu, Bydgoszczy i w Szczecinie, na których zatańczyło ponad 1000! zarejestrowanych w konkursie osób i rozdano nagrody pieniężne o wartości 25 000 PLN.

Natomiast już w sobotę 10 grudnia odbędzie się wielki finał zarówno warszawskiego przystanku Virtual Dancer powered by Jogobella, jak i całej trasy, na którym zaplanowano dodatkowe atrakcje – oprócz wyzwań i konkursów w grze Just Dance na odwiedzających będą czekać influencerzy znani z TikTok’a – Julia Żugaj, Dominik Rupiński, Wiciu oraz Ewa Poncyliusz. Podczas sesji Q&A oraz meet&greet będzie można porozmawiać z twórcami, zbić piąteczki i zrobić pamiątkowe zdjęcia, a przede wszystkim zatańczyć z nimi w duetach!

Dodatkową atrakcją i elementem rywalizacji trasy Virtual Dancer powered by Jogobella są mistrzostwa, które potęgują element grywalizacji, odbywające się w dwóch etapach:

  • MISTRZOSTWA MIAST. Eliminacje offline odbywają się w 5 miastach Polski – Warszawie (dwa wydarzenia), Wrocławiu, Toruniu, Bydgoszczy i Szczecinie. Odwiedzający w tygodniu strefę mierzą się w tanecznej rywalizacji, a najlepsi tancerze otrzymają nagrody i zostają zaproszeni na weekendowe rywalizacje z TikTokowymi influencerami.
  • MISTRZOSTWA POLSKI. W rywalizacji online udział może wziąć każdy. W tym celu wystarczy wejść na TikToka i zatańczyć do przygotowanego z influencerami filtra – Feel Good Dance, udostępnionego na profilu Virtual Dancer. Wygrywa ten kto zdobędzie największą ilość polubień na TikToku. Zagraj i zdobądź tytuł Mistrza Polski Virtual Dancer. Pula nagród w tej konkurencji to aż 10 000 PLN.

Partnerem tytularnym wydarzenia Virtual Dancer jest marka Jogobella, która w ramach partnerstwa stworzyła również, we współpracy z twórcami specjalny filtr na TikTok – Feel Good Dance. Partnerem strategicznym jest Ubisoft, producent gry Just Dance, a partnerami medialnymi wydarzenia zostali Radio ESKA, serwis parentingowy Familie.pl oraz CD-Action wraz z CD-Action Family. Organizatorem całej trasy Virtual Dancer jest agencja GAM3RS_X, która specjalizuje się w projektowaniu i realizacji formatów łączących marki z gamingiem.