Firma Green Cell przy współpracy z drużyną Izako Boars oraz Piotrem „izakiem” Skowyrskim zorganizowała konkurs, w którym każdy z Was może wygrać nagrody.

Rozwój elektroniki przenośnej wszelakiej maści pędzi niesamowicie. Dzięki temu każdy z nas może cieszyć się esportowymi emocjami również poza domem, oglądając największe turnieje lub samemu grając w poszczególne tytuły. Jednak urządzenia mobilne, mimo że nie potrzebują stałego zasilania, raz na jakiś czas muszą napełnić swoje baterie. Właśnie w tym specjalizuje się firma Green Cell.

Jeżeli chcecie wygrać powerbanka, akumulatory, ładowarkę i inne przedmioty od Green Cell musicie odwiedzić jedną z poniżej wymienionych stron na facebooku i pod postem konkursowym odpowiedzieć na pytanie: „W jakiej sytuacji najbardziej potrzebowałeś powerbanka?”.

Najlepsze odpowiedzi zostaną nagrodzone. Zestaw wygrywają dwie najlepsze, a koszulka trafia do jednej z nich. Dokładny regulamin konkursu znajduje się pod tym adresem: http://bit.ly/NeedForFreshEnergy.