Pierwsze spotkanie reprezentantów Aristocracy w WePlay! Forge of Masters S2 nie zakończyło się ich zwycięstwem. To Duńczycy z uśmiechem wyszli z serwera po wygranej 2:0.

Denmark Tricked

2

Faza grupowa
WePlay! Forge of Masters S2
Mecz otwarcia grupy D

Dust2
(11:4; 5:5)

Overpass
(11:4; 5:8)

 Poland Aristocracy

0

Dust2

Podopieczni loorda nie weszli dobrze w to spotkanie. Po stronie atakującej swój pierwszy punkt zdobyli dopiero w siódmej rundzie i niestety – nie spowodował on żadnego przełomu. Dalej antyterroryści łatwo radzili sobie z polskim rywalem. Dopiero pod koniec połowy numer jeden zobaczyliśmy jakieś skuteczne wejścia od ARCY, które pozwoliły doprowadzić do rezultatu 4:11. Nie wyglądał on może pozytywnie, aczkolwiek dawał nadzieje na powrót TaZa i spółki.

Szybko jednak te nadzieje odebrało Tricked. Pierwszy cios zadało wygrywając pistoletówkę, a później na fullach dopięło swego i triumfowało 16:9.

Overpass

Na Overpassie, to Aristocracy zaczęło od teoretycznie łatwiejszego zadania, czyli gry w defensywie. Szybko natomiast przekonaliśmy się, że ich obrona BS-ów kuleje. Zespół HUNDENA pewnym krokiem szedł po swoje. Wygrywał rundę za rundą i nic nie wskazywało, żeby nasi rodacy poza przebłyskami byli w stanie mocniej zaszkodzić enemy. Zresztą… prowadzenie Tricked Esport 11:4 mówi samo za siebie.

W drugiej części widowiska skład mouza starał się powtórzyć sukces Duńczyków i zaprezentować się świetnie w ofensywie i trzeba przyznać, że do pewnego momentu mu to wychodziło. Gdy jednak doprowadził do wyniku 12:15, grono sjuusha wzięło się w garść i zadało ostateczny cios wygrywając 16:12.