Organizacja Virtus.pro jeszcze w ubiegłym roku zaprezentowała swoje nowe logo. Dziś dowiadujemy się jak będą wyglądać koszulki meczowe.

W połowie ubiegłego roku rosyjska organizacja zmieniła swojego kolory z dobrze nam znanych pomarańczowego oraz czarnego na dość egzotyczne fioletowy i zielony, które miały symbolizować ich nowego dużego partnera. Jednak była to tylko zapowiedź nadchodzących ogromnych zmian wizerunkowych, które ujrzały światło dzienne pod koniec 2018 roku. Staremu logotypowi nadano nowoczesnego wyglądu, mocno go uproszczając.

Nowy wizerunek miał obowiązywać od początku 2019 roku, lecz wciąż m.in. w social mediach organizacji widnieje stare logo. Dziś Virtus.pro postanowiło uchylić nam rąbka tajemnicy pokazując zawodników z dywizji Doty2 w nowych koszulkach. Te zdecydowanie różnią się od poprzednich. Dominuje w nich ciemna szarość z pojedynczymi przełamaniami w postaci kolorowych napisów sponsorów oraz loga Virtus.pro.


Odświeżony skład CS:GO w nowych koszulkach będziemy mogli zobaczyć najpóźniej w kwietniu, kiedy to Janusz „Snax” Pogorzelski i spółka pojawią się na Charleroi Esports 2019. Polska drużyna otrzymała bezpośrednie zaproszenie na to wydarzenie.