Jarosław „Pasha” Jarząbkowski nowym Pudzianowskim? Maciej Turski nie może nachwalić się legendy sportów elektronicznych.

Pasha zachwycił wczoraj wszystkich, nokautując w imponujący sposób  Michała „Owcę” Owczarzaka w swoim debiucie w sportach walki. Świetna dyspozycja byłego esportowca nie umknęła uwadze osób z KSW. Gratulacje Papito złożył, chociażby Juras. Maciej Turski porównał natomiast Jarząbkowskiego do Mariusza Pudzianowskiego. Pasha ma wejście w świat freak-fightów, jak Pudzian do MMA przed laty – napisał na swoim Twitterze popularny dziennikarz i komentator sportów walki.

Nie jest tajemnicą, że KSW już niejednokrotnie kontaktowało się z Pashą w sprawie jego potencjalnej walki na jednej z gal. Dotychczas Papito utrzymywał jednak, że póki co zamierza udowodnić swoją wartość, a dopiero później pójść poziom wyżej na szczebel profesjonalny. Niemniej kapitalny debiut może jedynie przyśpieszyć tylko ten proces.

Pasha jeszcze przed swoją walką z Owcą powtarzał, że chce toczyć sportowe pojedynki, a takie niewątpliwe czekałyby go w KSW. W 2022 roku organizacja zamierza zorganizować aż 12 gal, a więc z pewnością będzie dążyła do zakontraktowania Jarka, aby mógł pokazać się na tle profesjonalistów, a nie tylko freak-fighterów.