Polski zawodnik wsparcia występujący w akademii G2 Esports – G2 Heretics – otrzymał pozwolenie na poszukiwanie nowych drużyn. W rozgrywkach ligi hiszpańskiej uplasował się tuż za podium.

W maju bieżącego roku Adrian „Trymbi” Trybus dotychczas występujący w barwach PRIDE, nieoczekiwanie zasilił szeregi G2 Heretics, występującej w lidze hiszpańskiej akademii popularnego G2 Esports. Polak dołączył do zespołu na równi z Nicolasem „Nixerino” Canellas Colocho, swoim partnerem na dolnej alei.

Rozgrywki fazy zasadniczej SuperLiga Orange „Heretycy” zakończyli na trzecim miejscu w grupie, zapewniając sobie udział w playoffach. Etap drabinki turniejowej zakończył się dla nich w półfinałach, gdzie po bliskim starciu uznali wyższość Origen BCN wynikiem 3-2.

Wraz z nastaniem sezonu transferowego Adrian otrzymał zgodę na poszukiwania nowej drużyny, jednocześnie nie unieważniając kontraktu z G2 Heretics. Domyślnie jego umowa ma trwać jeszcze ponad rok – do 16 listopada 2020 roku – jednakże kto wie, może Polak otrzyma szansę od jednej z drużyn występujących w LEC? Przekonamy się niedługo.