Team Liquid łączy siły z największym producentem komiksów na świecie.

Nikt się tego nie spodziewał, że taka potęga w dzisiejszym świecie show-businessu i entertainmentu jak Marvel wkroczy w świat esportu. Jeśli jednak już szukać jakiegoś startu w sportach elektronicznych, to trudno jest sobie wymyślić lepszego partnera, niż jedna z wiodących dzisiaj drużyn, Team Liquid. Na czym polega współpraca dwóch firm? Jej owocem jest seria koszulek i bluz stworzonych dla fanów.

Wszystko to zostało niespodziewanie ogłoszone i od razu zaprezentowane podczas pierwszego dnia Rift Rivals w Los Angeles. To właśnie tam na scenę w nowych strojach stworzonych na wzór postaci z Marvela, weszli zawodnicy reprezentujący Team Liquid w League of Legends. Były to koszulki z logiem Kapitana Ameryki na środku, i z małym logiem grupy Avengers na klatce piersiowej. W sumie, prowadzony obecnie turniej w Kalifornii to starcie pomiędzy Ameryką Północną a Europą. Trudno było by wymyślić lepsze miejsce do prezentacji takiego materiału.


Kiedy odwiedzimy oficjalną stronę stworzoną na potrzebę kolaboracji, zauważymy, że nie jest to jedyny dostępny wzór. Dostępne ją jeszcze ubrania na wzór stroju grupy Avengers z ostatniego filmu, czy też na wzór innych bohaterów, takich jak Iron Man. Zresztą, najlepiej jest zobaczyć to samemu.