Polska agencja gamingowa GAM3RS_X wraz z RHYTHM oraz Riot Games stworzyła film dokumentalny o polskiej scenie Teamfight Tactics pt. “Synergia”. W produkcji wystąpili najlepsi gracze oraz influencerzy TFT z Polski, opowiadając o swojej historii związanej z tytułem. 

Teamfight Tactics to gra produkcji Riot Games, którą szybko podbiła serca graczy miłujących się w rozgrywkach strategicznych. Auto-battler pozwala na rywalizację na serwerze ośmiu osobom w trybie walki “każdy z każdym”, a gracze rozwijając swoją ekonomię, muszą rozwijać swoje jednostki aby pokonać swoich oponentów. Świeże podejście Riot Games do tego gatunku sprawiło, że zaledwie trzy miesiące po premierze, tytuł mógł pochwalić się ponad 33. milionami aktywnych graczy co miesiąc. 

TFT świetnie przyjęło się również w Polsce, dzięki czemu gracze znad Wisły są jednymi z najlepszych nie tylko w Europie, ale również na świecie. Szybki rozwój sceny esportowej Teamfight Tactics w Polsce spowodował, że Kacper „Shircane” Piśniak w 2021 roku wystąpił na Mistrzostwach Świata TFT, na których zajął czwarte miejsce. 

Polska agencja gamingowa GAM3RS_X oraz RHYTHM chcąc opowiedzieć historię zawodników, którzy przez ostatnie lata byli ważną częścią esportowej sceny TFT, stworzyło blisko godzinny dokument o ich dokonaniach oraz rozwoju polskich rozgrywek. W produkcji wystąpili zawodnicy Kacper „Shircane” Piśniak, Bartłomiej “Zbrojson” Zbroja, Maciej „Kezman” Gramacki, Wojciech “SimplyWojtek” Cetner oraz Nadim “Lelouch” Maani i influencerzy Cezary “BlackFireIce” Cholewski oraz Jakub “kubon” Turewicz. Dokument można obejrzeć na oficjalnym kanale Riot Games Polska w serwisie YouTube