Marka SteelSeries i esport od lat kroczą wspólną ścieżką. Wielu zawodników światowej sceny Counter-Strike: Global Offensive używa od długiego czasu myszek tej firmy, uważając je za najlepsze. W CS:GO niezawodna i precyzyjna mysz to absolutna konieczność – dlatego też SteelSeries nie zatrzymuje się w miejscu i wchodzi na rynek z dwoma zupełnie nowymi modelami: Rival 310 oraz Sensei 310!

Sercem każdej myszki jest jej sensor. To od niego zależy precyzja ruchów, brak błędów i nieprzewidywalnych zachowań. Nowe modele wyposażone zostały w sensor optyczny TrueMove3, zaprojektowany z myślą o potrzebach esportowców. Dokładność myszek z serii 310  świetnie opisuje ta grafika:

 

Sensei 310 dzięki symetrycznej konstrukcji nadaje się także dla graczy leworęcznych. Rival 310 z uwagi na charakterystyczne wyprofilowanie dedykowany jest dla użytkowników praworęcznych. Różnych myszek SteelSeries używają setki profesjonalistów (między innymi Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski), nie tylko ze sceny CS:GO. O swoich odczuciach związanych z testowaniem myszy Sensei 310 wypowiedział się jeden z najlepszych graczy Dota2 na świecie, występujący w drużynie Evil Geniuses –  Syed “SumaiL” Hassan:

„Zwyciężam, ponieważ ciężko pracuję, aby być najlepszym. Dlatego potrzebuję sprzętu, który dorówna do mojego poziomu – myszy tak dobrej, że zapomnę, że z niej korzystam. Tego potrzebujemy jako gracze, sprzętu, który dotrzyma nam tempa. Używając prototypu Sensei 310, wygrałem w tym roku już kilka LAN-ów. Od teraz to moja mysz, a niedługo, dzięki niej, gracze z całego świata będą wygrywać miliony.”​

Sensei 310 oraz Rival 310 z najnowszym sensorem optycznym, TrueMove3 (dostępnym tylko w myszach SteelSeries), trafiły do polskich sklepów 15 sierpnia, zaś ich sugerowana cena detaliczna to 279 PLN.

Więcej informacji o Rival 310 i Sensei 310 znajdziecie na stronie: http://steelseries.com/1. Mamy dla Was także specjalną promocję: http://bit.ly/Sensei__i__Rival_310 – kupując do 15 września myszkę Rival lub Sensei 310 podkładkę SteelSeries dostajesz jako prezent!