SteelSeries prezentuje nową wersję słuchawek Arctis 3 – Bluetooth – jedyne słuchawki na rynku, które mogą odbierać dźwięk z dwóch urządzeń jednocześnie. 

SteelSeries zaprezentowało dziś nowe słuchawki dla graczy, Arctis 3 Bluetooth. Jako jedyne słuchawki na rynku umożliwiają odbiór dźwięku z dwóch różnych urządzeń – jedno za pomocą złącza minijack, drugi bezprzewodowo poprzez bluetooth. Umożliwia to połączenie np. z mobilną aplikacją głosową do komunikacji ze znajomymi oraz z konsolą, komputerem oraz urządzeniami VR.

Słuchawki powinny w szczególności przypaść do gustu użytkownikom Nintendo Switch. Dzięki nowej technologii będą w stanie połączyć się jednocześnie z czatem Nintendo Switch Online oraz słuchać dźwięku z konsoli.

Po raz pierwszy użytkownicy mogą jednocześnie odbierać dźwięk z dwóch źródeł: przez przewód i Bluetooth. Wielu graczy podczas grania korzysta z czatu czy słucha muzyki. Arctis 3 Bluetooth to produkt specjalnie dla nich. Od teraz nie trzeba iść na kompromisy, korzystać z dwóch par słuchawek, czy przełączać źródło dźwięku. Jack 3.5mm do grania – Bluetooth do czegokolwiek zapragniesz.

 Brian Fallon
Manager działu Audio w SteelSeries,

Słuchawki Arctis 3 Bluetooth są już dostępne w oficjalnym sklepie internetowym https://steelseries.com/arctisbt w cenie 149.99€. Do sklepów w Polsce trafią w ostatnim tygodniu grudnia br. w sugerowanej cenie detalicznej 549 PLN.