Esportowe zmagania oglądamy zarówno na wielkich stadionach, jak i kameralnych arenach. Choć środowisko i pule nagród potrafią być bardzo różne, to dwie rzeczy nie zmieniają się nigdy – wola zwycięstwa i potrzeba startowania w zawodach na możliwie najlepszym sprzęcie.

Każdy profesjonalny zawodnik ma swoje ulubione peryferia i nie wyobraża sobie bez nich startu w jakiejkolwiek rywalizacji. Dotyczy to również innych elementów wyposażenia niż mysz – nie mniej istotne zazwyczaj okazują się tak niepozorne na pierwszy rzut oka elementy jak faktura podkładki po mysz czy kształt słuchawek.

SteelSeries to marka kojarzona z esportem właściwie od zawsze. Z produktów tej firmy korzysta do dziś bardzo wielu topowych graczy. Przykładem drużyny z czołówki światowego CS:GO) jest North. Trzeba jednak nadmienić, że SteelSeries angażuje się nie tylko w ekipy o ugruntowanej na światowej scenie pozycji – z wsparcia marki korzystają zawodnicy polskiej formacji Codewise Unicorns i trzeba przyznać, że idzie im coraz lepiej – trzecie miejsce w sezonie Wiosna 2018 Polskiej Ligi Esportowej mówi samo za siebie!

Esport to nie tylko CS:GO i choć bez wątpienia to ten tytuł kojarzy się najbardziej ze sprzętowym “wyścigiem zbrojeń” to niezawodność i precyzja potrzebne są w każdej dyscyplinie. Współpraca z FaZe Clan dotyczy wszystkich dywizji, a dzięki kolaboracji z Evil Geniuses produkty SteelSeries można oglądać na najważniejszych turniejach Dota2. Jako istotną ciekawostkę warto jeszcze przywołać współpracę z Vo0 – legendarny gracz, dominujący przeszło 10 lat temu scenę gry Painkiller, powrócił w Quake Champions i jest jedną z czołowych postaci na scenie.

Wiele gier i zróżnicowany poziom – wszystko jednak z wykorzystaniem sprzętu, którego nie powstydziłby się żaden profesjonalista – SteelSeries ma dla Was specjalną wakacyjną ofertę, gdzie możecie zgarnąć między innymi myszkę SteelSeries Rival 310 w świetnej cenie. Już dziś możecie zacząć korzystać z urządzeń, które gwarantują najwyższą jakość. Oczywiście peryferia nie wygrają za Was meczu, ale umiejętności w grach online łatwiej pokazać gdy nic nie utrudnia rozgrywki!