Walki Robotów z komentarzem Piotra „Izaka” Skowyrskiego i Damiana „Nervariena” Ziaji możecie oglądać w każdy wtorek o 22:00 na kanale DTX. Oprócz tego pojawił się właśnie specjalny odcinek na ich kanałach YouTube dostępny dla każdego z Was!

Jeśli nie macie dostępu do kanału DTX bądź nie mieliście wcześniej styczności z Walkami Robotów z polskim komentarzem, to pojawiła się doskonała okazja, by zaległości nadrobić! Na kanale YouTube Izaka i Nervariena pojawił się specjalny odcinek programu, w którym możecie podziwiać pełne emocji, ognia, dymu i szczęku starcia stalowych bestii – wszystko okraszone głosem Waszych ulubionych komentatorów.

Co więcej, to odcinek specjalny, którego nie obejrzysz w telewizji! To doskonała okazja, by sprawdzić w praktyce, jak wyglądają takie rozgrywki. Jeśli zaś Wam się spodoba, to w każdy wtorek o 22:00 na kanale DTX nowy odcinek Walk Robotów! Jak znaleźć ten kanał w telewizji cyfrowej? Poniżej znajdziecie numer kanału, który musicie wybrać na swoich dekoderach:

 

Cyfrowy Polsat – kanał 161
NC+ – kanał  117
UPC – kanał 378
Vectra – kanał 503
Multimedia – kanał 65
Inea – kanał 179
Orange – kanał 98
Toya – kanał 316