Już dziś o godzinie 23:00 rozpocznie się wielki finał tegorocznych Mistrzostw Świata SMITE. W ostatecznym BO5 zobaczymy Obey Alliance z Oskarem „PANDALIKE” Lasotą w składzie, które zmierzy się z NRG Esports.

Tegoroczne Mistrzostwa Świata są dla Polaków wyjątkowe, bowiem wśród graczy finalisty, Obey Alliance, znajduje się nasz rodak, Oskar „PANDALIKE” Lasota. Razem ze swoją drużyną doszli do wielkiego finału, gdzie zmierzą się z NRG Esports. Samo Obey musiało jednak przejść przez fazę początkową, gdzie w pierwszym spotkaniu pokonali Dire Wolves (1:0) oraz LichT eSports (1:0). W fazie pucharowej zmierzyli się z SoaR Gaming (2:0) oraz z Team Eager w półfinale (3:2).

NRG Esports tymczasem swoją przygodę z turniejem rozpoczęło od ćwierćfinałów, bowiem zdobyło pierwsze miejsce podczas EU Regional Championship. Na swojej drodze do finału spotkali się z Team Allegiance (2:0) oraz Luminosity Gaming (3:2).

Początek meczu finałowego pomiędzy Obey Alliance a NRG Esports już dziś o godzinie 23:00. Transmisja z tego wydarzenia będzie dostępna w tym miejscu. Spotkanie będzie rozgrywane w formacie BO5 (do trzech wygranych).