Artur „Rybson” Gębicz rozpoczyna współprace z wytwórnią Żabsona – Internaziomale. Jak na razie nie znamy szczegółów współpracy streamera z raperem.

Popularny streamer i były profesjonalny gracz League of Legends, którego mogliśmy kojarzyć z gry w Ultralidze dla takich organizacji, jak Pompa Team, Illuminar czy PRIDE dołączył do wytwórni Żabsona – Internaziomale. O początku współpracy obaj panowie poinformowali na swoich Social Mediach.

Na swoim Instagramie Żabson napisał, że wspólnie z Rybsonem zamierzają podbić świat Gamingu, natomiast streamer przekazał swoim fanom niemal identyczną wiadomość, pisząc, że wspólnie z Żabą, podbiją scenę rapu.

Bardzo możliwe, że Rybson pojawi się więc na jakiś teledyskach Żabsona, a być może sam wypuści własną płytę, za którą odpowiedzialna będzie wytwórnia Internaziomale.

Żabson już niejednokrotnie angażował się w wiele projektów łączących gaming z rapem. Jakiś czas temu pojawił się na inauguracji The Collectivie, czyli inicjatywy Dariusza Mioduskiego i Pawła Sabarańskiego, założyciela sklepu Grail Point, która ma na celu łączyć społeczność gier, sztuki, mody oraz sportu.

W dodatku artysta nigdy nie krył, że gry są jego jedną z największych pasji. Swego czas wiele mówiło się o potencjalnej współpracy Żabsona oraz Borixona z EWRONEM, z którym raperzy niejednokrotnie grali w Fornite na Live’ie.