Paladins poszerza horyzonty. Od teraz każdy posiadacz konsoli może dołączyć do zamkniętej bety zarówno na PlayStation 4 oraz Xbox One!

Paladins zdobywa coraz więcej PC-towych graczy. Jednak Hi-Rez Studios nie chce ograniczać Paladins jedynie do jednej platformy. Ten niezwykle dynamiczny FPS od dziś jest również dostępny na PlayStation 4 oraz Xbox One. Jednak póki znajduje się w zamkniętej becie oznacza, że aby dostać dostęp do gry należy wykupić „pakiet fundatora”. Oprócz uczestnictwa w testach, gwarantuje on:

  • Każdą nową postać za darmo, na zawsze.
  • Ekskluzywną kolekcję skórek oraz wierzchowca.
  • Dziesięć Radiant Chest.
  • 72,000 esencji to wytwarzania kart.
  • Skórkę związaną z Paladins do postaci Ares w grze Smite.

Koszt takiej „przepustki” to $15, czyli około 60 złotych. Jednak trzeba się śpieszyć, gdyż w takiej cenie pozostanie do 28 marca. Co jeśli jednak ktoś chce zagrać w Paladins na PlayStation 4 lub Xbox One, a nie posiada odpowiedniej sumy na zakup pakietu fundatora? Paladins w końcu będzie darmowe i na konsolach, a póki co można zarejestrować się na tej stronie. Zapewni to szybki dostęp do informacji o rozpoczęciu otwartej bety.

Na sam koniec niespodzianka! Jeżeli ktoś czuje się mocnym graczem tego tytułu może wygrać wycieczkę do Hiszpanii. PlayStation zafunduje wyjazd dla dwóch najlepszych drużyn Paladins, jednej z Europy i jednej z Ameryki Północnej. Warunki są bardzo „proste”: należy kupić pakiet fundatora, stać się najlepszym i wygrać wyjazd do Hiszpani dla siebie i swojego zespołu. Tam podczas DreamHack Valencia weźmiecie udział w walce o tytuł najlepszej konsolowej drużyny Paladins!

A o samym turnieju Paladins na DreamHack Valencia przeczytacie już niebawem! Szykuje się świetne widowisko.